Titulní strana » Kategorie » Experiment //galerie.digiarena.zive.cz/showphoto.php?photo=75146&cat=all&ppuser=13167&ids=//galerie.digiarena.zive.cz/showphoto.php?photo=74331&cat=all&ppuser=13167&ids=

Rychle na další fotografii: stiskněte na klávesnici šipku doprava, nebo doleva

Duch Nerudovy ulice 3650

Autor: fikacek
všechny fotografie tohoto autora
Datum: 9. 11. 2008  Zobrazení: 5316 ×
Hodnocení: průměrná známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení
« další ·
Černá perla Karibiku (fikacek)
Arsh (fikacek)
Duch Nerudovy ulice 3650 (fikacek)
Stará dáma neslušně rozkročená (fikacek)
Paříž včera a dnes (fikacek)
· další »

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
nanospider
9. 11. 2008 20:35

ahoj..myslel jsem, že tyhle obrázky jdou dělat jen v cizině :-) a ejhle, až uslyším, že po čechách běhá blázen od výlohy k výloze , budu vědět, že jsi to ty :-)

dotaz: dělal jsi něco s registrační značkou toho peguota ?

fotka jako vždy na profesionální úrovni..hezké.SpiD

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
fikacek
9. 11. 2008 20:47

Se značkou jsem nic nedělal a po Česku běhám velice zřídka (žel), takže to bude někdo jinej, asi. :-)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek

9. 11. 2008 22:06

Tady nemám co. Thumbs Up!

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
THERION
9. 11. 2008 22:50

dynamicke dvojite hrany evokuji dvojakost, byt nebyla zajiste ucelem - neco o ucelnosti? dostavi se zase vyrovnanost a na pilu netlaciti ;-)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Dirtmaniak
9. 11. 2008 23:16

Hodnocením bych Ti rapidně zkazil průměr. Dal bych 5+. Horší průměrná fotka. Tohle se mi opravdu nezamlouvá. Pořád dokola přidávané efekty. Možná by bylo lepší používat serverů typu grafika apod, tohle má od FOTOgrafického ztvárnění hodně daleko. Toť můj názor

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
fikacek
9. 11. 2008 23:52

Obávám se, že si pleteš hodnocení díla se zařazováním do škatulek. :-) Třídění nemá nic s tím, jestli se to líbí či ne.

Navíc naše oči a zpracování zrakové informace rodopsinovou chemií v nervech, odstraňování optických vad očí v mozku (odstranění aberace, zkreslení, totální barevná transformace) nehledě na prostorovou a významovou deformaci vjemu v mozku, je daleko více než zásadní grafická změna toho, co je před našima očima. Oproti tomu jsou grafické úpravy drobnost. Samo zrakové vnímání deformuje svět daleko více než dnešní počítačová grafika. Takže fotografie se pohybuje jen v oblasti zásadních změn okolí a bez nich nemůže existovat. Tyto zásadní deformace, včetně totální změny nositele informace (v mozku není nosičem světlo) jsou výrazné, leč zvykli jsme si na ně, a tak nám přijdou neviditelné. Přesněji neumíme vnímat než takto špatně a tak si namlouváme, že vidíme dobře. Doporučuji třeba zde http://www.fikacek.cz/TechnologieVyrobySkutecnosti.pdf str.22 předposlední odstavec. Je tam příklad z knihy Magie smyslů v říši zvířat, který je dost výmluvný. :-)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
nanospider
10. 11. 2008 01:06

fikacek:...věř tomu co vidíš a věř tomu co čteš.Rád bych věděl, kdo zjistil, že zrakové vnímání deformuje okolní svět, než třeba počítačová grafika.Tyto informace přece pocházejí od člověka, který má tedy také zrakovou deformaci okolního světa, jako všichni ostatní.
Tvůj příspěvek by tedy znamenal,že vše co vidí moje oči, je postoupeno k dalšímu zpracování informací mozku, který mně dává deformativní informace o tom co právě vidím... Fantazie, prostorové vidění a cit vnímat okolí je přece schopnost , která je u každého člověka jiná a nezměřitelná...a pokud vím tak všechny statistické údaje jsou pouhým výsledkem z nepřesných informací.takže já věřím tomu co vidím, slyším, a cítím.Protože moje vnímání je dokonalé.

SpiD :-)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
THERION
10. 11. 2008 07:00

no ono vnímání reality je obecně limitováno ať už nedokonalými smysly, kapacitou mozku nebo psychickým cenzorem mezi vědomím a nevědomím. Při rekonstrukci reality v mysli stejně vycházíme dílem z předchozích zkušeností , které tvoří kostru na kterou se nabalují nově příchozí informace. Nuž a co tak ten skelet odstranit a podívat se na to pohledem chaos magie (sic!) (podotýkám, že chaos neznamená nepořádek, je to jen jiný vnější projev řádu jako takového) :-))). Vezměme detergent v podobě změny paradigmat a nastolme v mysli novou skutečnost, že nic není neuskutečnitelné za předpokladu použití té správné energie a postupu plus dostatečně pokročilé zbavení se zátěže duality. Dostaneme výsledek, který může nabývat nekonečně variant a žádná nebude špatná, vše bude zatíženo jen naší chtivosti po konečném výsledku. Takže z toho pohledu je dílo jen část informace , kterou se mi jeho tvůrce snažil předat formou, jenžto mu byla v té dané chvíli nejbližší. A pokud tato vyvolá pocit/emoci nebo obsahuje myšlenku, která mě obohatí – zatleskám. Pokud ne , zůstane buďto nepochopena (tvůrce se nachází v jiném stádiu změny paradigmat než příjemce sdělení) nebo nepovšimnuta jakožto nepřínosná. Navíc nutně musí platit faktor úhlu pohledu (nejsme nikdo stejný a díky vlivu chaosu ani nebudeme. Ještě že tak!), kdy daná věc nutně vyvolá u mě jinou představu o tom co pozoruji než u druhého, byť zírá na to samé. Závěr?: „Vy sami nečiňte žádného rozdílu mezi jednou věcí & těmi ostatními; vždyť tudy kráčí bolest.“

Takže ať už jde o dvojité hrany nebo dvojité vidění je to jen stádium a nepřikládal bych tomu větší váhu, pryč s dualitou :-)))))))))))

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Readyx
10. 11. 2008 07:23

přátelé ale ano....

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
fikacek
10. 11. 2008 08:54

2 nanospider: Stačí opravdu nahlédnout nejdříve do optiky vnímání (naše oko je tak nedokonalé, že má všechny optické vady, co se snad dá a mozek to pak tvrdě retušně - objektiv mobilu je oproti naším očím dokonalé L sklo), pak do fyziologie zpracování (co se chemicky se signálem v oku děje je až neuvěřitelné), nehledě na to, že psychologie vnímání mozku obraz velmi deformuje. Např. na tváře jsme tak citliví, že kdyby přiletěl mimozemšťan, který by byl v tomhle jiný, divil by se, proč máme všude na fotkách neustále jednu, nudnou tvář. Velmi jemný náznak toho je naše vnímání asijských tváří. Nemíním tady ale opakovat učebnice optiky, fyziologie a psychologie lidského vnímání.
A pozitivismus typu "věř tomu co vidíš" je celkem oprávněný, je-li člověk pohodlně uzavřen v určitém stylu a oboru a bojí se vystrčit nos. :-) Nicméně přece jen vše nové, vzniklo tím, že člověk buď nevěřil tomu, co vidí, nebo narazil na něco, co se tomu "věř tomu co vidíš" vzpíralo nebo překračovalo to obvyklé vidění světa - z takového překvapení, kdy se svět ukázal jiný, než jsme byli zvyklí, vznikla třeba i fotografie :-) a nemusíme vytahovat ani vznik kvantové mechaniky a teorie relativity. :-)
Aby člověk poznal, že jeho zrakové vnímání deformuje okolí, stačí mu, aby si vzal jen jednu část svého řetězce vnímání po druhé, a analyzoval je samostatně. Tak tomu bylo třeba s oční čočkou, a tak se přišlo na to, že je to optický sheet. :-)
K fantazii a osobitosti estetiky optického vidění jsme se ještě ani nedostali, ale už i tak je jisté, že lidi jako celek svou fyziologií vnímání dávají okolní realitě pořádně na frak. Ono ale stačí mít dobrý model, jak by matematika řekla, s jedno=jednoznačným zobrazením, aby se člověk mohl v realitě dobře orientovat a pohybovat. Například lidské řeči jsou velmi odlišné, a přesto v podstatě mají velmi podobný obsah a popisují stejný svět, a tak i naše optické vnímání je sice blbým, ale přeložitelným modelem okolního světa. Ber to třeba tak, jako by se do sebe zamilovali dva totální cvoci, amorální vrahové např. Z vnějšího pohledu je to hrůza, ale zevnitř to může být pohodička a dokonalost.

Ad model: Tak kdyby přiletěli mimozemšťani se zcela jinými smysly a měli by vnímání velmi odlišné, stejně bychom se s nimi na vnímání světa shodli. Viděli by vše jinak, ale jejich vnímání by se dalo "přeložit" do našeho. A není třeba ani volat mimozemšťany, už mezi zvířaty je optické vnímání velkmi odlišné a někteřé druhy ho vůbec nemají.
Jo, naše vnímání je dokonalé, ale jen pro nás (jak by řekl Kant), protože jsme jako embrya v břichu. Známe je jedno prostředí, na to jsme si zvykly a nevustrkujeme nosy ven. Taková dost degenerace. :-)))

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
nanospider
10. 11. 2008 09:02

vstřebávám informace, virtuální mozek pracuje...prosím čekejte. :-)
SpiD
:-)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
paklik
10. 11. 2008 09:14

já osobně si to nechávám na dlouhé zimní večery Smile Smile je to výživné, ale pro mne hůře stravitelné Smile přiznávám, ale vrátím se, i na web, tam jsou také zajímavé věci ale chce to klid a naprosté soustředění, uffff Smile zdravím všechny

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
fikacek
10. 11. 2008 09:17

2 THERION: V podstatě souhlas. Jen drobná připomínka v tom, že tu kostru našich "předsudků", z nichž některé jsou fyziologické "předsudky", nelze odstranit úplně. Jsme vězni vlastní fyziologie a psychologie. Kdyby to šlo, tak bychom nemohli vůbec vnímat, pokud by naše IQ a schopnosti nebyly nekonečné a to nejsou. Ono ale stačí překonat jeden dva předsudky a už to vyvolá revoluci. Ony ty "předsudky" jsou totiž běžně neviditelné, takže nejtěžší je je najít.
A co se týče tvého chaosu, tak tomu nerozumím. Chaos je pro mě prostě popření organizace, ledaže by se mluvilo jen o relativním chaosu, tedy v něčem je chaos v něčem řád.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
fikacek
10. 11. 2008 09:25

2 paklik: Hůř. Chce to spoustu času. :-) Člověk může některé své "předsudky" překonat jen vytvořením nových "předsudků", to jest, postupně (já třeba roky) si zvyká na to, že co platilo, je jen zjednodušení, a to neustálým uváděním nových a nových příkladů, kdy to staré neplatí. Je to jako třeba se speciální teorií relativity. Tu v podstatě lze celkem snadno matematicky "pochopit", ale pochopit ji fyzikálně znamená si na její efekty prostě zvyknout. Filosofie není ani tolik o inteligenci, jako o překonávání bloků v myšlení. Člověku to jde, když je jeho uvažování tvárné (třeba snadno zapomíná) a inteligence tolik netřeba. Člověk prostě musí tak trochu na své předsudky zapomenout. :-)
(Doufám, že jste v textu postřehli taky notnou dávku ironie a sebeironie.)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
kozakm
10. 11. 2008 09:46

Vysvětlete prosím důvody svého hodnoceníVysvětlete prosím důvody svého hodnocení

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek

10. 11. 2008 10:15

Dirtmaniak, pokud vím, tak Van Gogh se taky nesetkal s pochopením svích děl, dokonce byly jeho obrazy pokládány za dětské čmáraice. Přesto jsou to vinikající obrazy a kde jsou dnes? To samé máš ve fotografii. Je to pořád fotografie a je jedno jestli to je cvak v metru, nebo perfektní tvůrčí ztvárnění toho co každý den mijíme bez povšimnutí. Fotografika k fotografii patří odedávna. jen se dřív nepoužívali počítače. Toď můj skromný příspěvek a názor skromného amatéra. R.J.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
paklik
10. 11. 2008 10:20

Smile! děkuji rosťo za ty chyby, tos ani nemusel, cením si tvého sociálního cítění.... Nah! přiblblý můj komentář jako vždy...

foto líbí, ajfelovka Smile moc ne, ale toto ano

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
kozakm
10. 11. 2008 11:10

snad nechcete srovnávat Van Gogha s tímhle :D :D

   Upozornit moderátory na tento příspěvek

10. 11. 2008 12:02

Nejde o srovnání, jde o příklad. Představ si, že kdysi někdo řekl o Van Ghoghově díle. Snad nechcete srovnávat to s Mikelangelem? Je pravda, že Ghoghova díla začla být uznávána až dlouho po jeho smrti. Smile

   Upozornit moderátory na tento příspěvek

10. 11. 2008 12:03

Překlem Goghova. Smile

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Grimjaur
10. 11. 2008 12:25

Fajn fotka, dvojí kontury a perspektiva se krásně doplňují s pohledem fuguríny

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Dirtmaniak
10. 11. 2008 12:57

Všiml jsem si, že si hodně nadvyšuješ svá díla nad ostatní. Zápornou kritiku naprosto nepřijmeš. Příště Ti je hodnotit nebudu. čau

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
fikacek
10. 11. 2008 13:50

Dirtmaniak: Tu 5 jsi tam moh klidně dát a já bych neřek ani popel. Líbí-nelíbí, tomu rozumím. :-) Ale vaděj mi pseudo-umělecké "teorie", které jsou prakticky vždy mimo. Ideologie nemám rád už od dob komunismu. :-)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
irmo
10. 11. 2008 15:31

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
nanospider
10. 11. 2008 21:00

fikacek: pseudo-umělecká teorie je přece způsob vyjádření vlastního názoru...mně se spousta věcí také nelíbí, ale dokážu je vtipně a hlavně krátce okomentovat..ono někdy méně, znamená hodně...to je ale hlavně o přístupu k lidem...to už není filosofie ale psychologie... :-)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
fikacek
10. 11. 2008 21:11

2 nanospider: Někde tajně ti můžu prozradit, co mi na té reakci vadilo. Ale nechci veřejně osočovat pisatele. :-)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
nanospider
10. 11. 2008 21:13

ok... :-) nemusím vědět všechno :-)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
rampepurda
10. 11. 2008 21:28

Ahoj lidi, já mám tyhle debaty rád, ale jsem už moc starý a unavený než abych se tu angažoval s nějakým filosoficko-fyzikálně-psychologickým komentářem na úrovni přednášky...ale zajímavé čtení to bylo:) k fotce: líbí.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
pixies
11. 11. 2008 07:51

Nejdříve mi trošku vadily ty dvojité hrany. Ale pak mi to nějak zapadlo do celku a... no prostě super

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
sirferda
11. 11. 2008 13:54

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
sachs II
11. 11. 2008 14:33

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Syneček02
11. 11. 2008 15:58

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
lada.svatos
11. 11. 2008 16:05

příliš filozofie, málo vkusu a estetického cítění, pracná jistě byla, tedy za čas hadru věnovaný 5, výtvarný výsledek 1-2

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Olda Polda
11. 11. 2008 18:55

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
fixa
11. 11. 2008 21:31

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Jonsdorf
11. 11. 2008 22:42

Ta sedačka i ten lustr to kazí,ne? co myslíš?

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Aldo
12. 11. 2008 00:01

Toto pseudofilosofování mi mimoděk připomnělo dávné projevy stranických
vůdců,kteří toho na veřejnosti hodně namluvili,a tak žalostně málo řekli.Hlavně cíleně změnili původní téma.Takto se dá ovšem na několik stran formátu A4 například odborně rozebrat proces vytvoření lidské stolice,a přesto zůstane navždy jenom prostou defekací.Pan Werich by jistě podobné diskuse zakončil trefnějším bonmotem.Sachs prostě chtěl říci,že nemáme patřičné schopnosti postřehnout éterickou dokonalost jeho fotografií.Natož je řadit
do jakékoliv "škatulky".Vše zůstává fikcí a klamem vlivem nedokonalosti
sensorického aparátu a ubohého lidského mozku,a proto je nesmyslné jakékoliv
hodnocení čehokoliv včetně samotné existence digiareny.Podobné diskuse jsme
snad všichni zažívali nad ránem na studenstkých kolejích,a všichni si snad
ještě dobře pamatujeme , k čemu byly... :-)))

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
paklik
12. 11. 2008 00:16

aldo: nerozumím - a proč to čteš? ... když už jste to probrali na tých kolejích? ...omlouvám se oběma že jsem se nepřístojně vložil, neustál jsem to Smile

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
fikacek
12. 11. 2008 06:55

2 Aldo: Jestli Ti to přijde jako pseudofilosofování, tak to je tím, že jsi to nepochopil a chybí ti, zdá se, základní znalosti v oboru filosofie. A odvedení pozornosti to oparvdu bylo, protože mě filosofie baví více než fotka, takže využiju každé příležitosti si o ní pokecat. :-) A tohle filosofické extempore reagovalo JEN na nesmyslné dělení mezí fotografií a grafikou, nijak nereagovalo na estetiku fotky nebo hodnotitelů. Takovéto dělení mi připadá jako "náboženský" předsudek, vzniklý na základě náhodného vývoje technologií.
Jinak byla použita jen "polovina" infinitné relativně rekurzivní strukturální fenomenologie a to účelově, na destrukci zmíněného předsudku. Druhá část by tě náramně potěšila, protože ta je o návratu k "jistotám reality", ale už se znalostí věci, ne jen na základě víry a nepochopení podstaty.
A k čemu je podobné filosofování? To mi přijde, jako kdybys říkal, že pojištění je k ničemu, protože jsi ho celý život nepoužil. Přesto je fakt, že ono život může ovlivnit zcela zásadně, i když tvoje omezená skutečnost to třeba nepostihla. Ale konkrétně: například teorie relativity byla matematicky připravená už několik desítek let, a u speciálky Einstein jen přišel, a dovolil si filosoficky tvrdit, že čas ani prostor nejsou tak "jisté". Jistota, kterou tady obhajuješ, blokovala vývoj celé fyziky po desítky let. Vlastně Einstein vše zpochybnil podobným postupem, jako jsem tady předvedl. Vše zboural a pak to postavil znova a správně. Ona jistota, kterou boural, je degenerační, nikoliv kreativní.
Jo a samozřejmě je otázka, k čemu je teorie relativity, že? Tak jednak zboření principiálních překážek v lidském uvažování má zásadní dopady s dlouhodobými efekty, které z omezeného úhlu pohledu nejsou vidět, takže doba teorie relativity ještě přijde. Nicméně když pomineme urychlovače částic, bez kterých by se teoretická fyzika hodně zpozdila, můžem vzpomenou GPS. Ta by bez TR byla za několik hodin od spuštění nepřesná o stovky metrů a dnes by už dávno neukazovala vůbec nic.
Jinak filosofie v podobě racionalismu stála za rozvojem vědy v 18. a 19. století, bez čehož by nebyla ani průmyslová revoluce tak, jak ji známe. Neexistence této filosofie by mohlo znamenat zpoždění průmyslu o desítky, snad i o stovku let (jak jsem kdesi četl nějakou analýzu), takže PC by dnes ještě neexistovalo a digitální fotografie ještě asi taky ne, jak to vypadá. :-) Ono pro dlouhé zásadní "trati" není nic užitečnějšího a pracktičtějšího než dobrá teorie a filosofie. :-)
P.S.: A proč mluvíš o sachsovi, který se to této diskuse nezapojil. :-)))

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
fisk
12. 11. 2008 07:01

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Gallileo66
12. 11. 2008 07:30

Z toho co zde pročítám se mi už začíná točit hlava - můj zrak je nedokonalý už tak dost, a jediné jistoty v tomto světě jsou bohužel i bez filozofie začátek a konec... Nic to nemění na faktu, že škatulky má každý z nás... i fikacek, byť ty jeho jsou posunuty hodnotově jinam něž moje. Myslím si ale, že to pro mě není důležité. Důležité je jak na mě co působí v danou chvíli i bez filozofického pojednání. Toto na mě působí velice dobře... Jo a Magii smyslů v říši zvířat jsem četl - velice dobrá a výstižná knuha o tom, jak jsme celkově nedokonalý... Názorně uvedeno na příkladu že nejlepší teploměr je lidská ruka - ten co to prohlásil si ji spálil o výfuk automobilu... Je to už dávno co jsem to četl... možná 20 let a od té doby jsem ji už nikde neviděl...

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
danove
12. 11. 2008 16:33

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
stanley07
12. 11. 2008 16:55

Skutečně Ti nelze upřít snahu tvořit, ale tahle jí rozhodně nekorunuje. Pěkná diskuze, spousty argumentů, ale důležitý je výsledek. Van Gogh sem nepatří, stejně jako Hitler. Ten si to uměl taky okecat docela slušně... Nic ve zlém. Uklikl jsem se, jinak je tak za 5. Přeju dobré světlo. Ahoj.

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
fikacek
12. 11. 2008 18:21

2 Stanley07: Opakuju, že takhle diskuse z mé strany není o té fotce. Na téhle si opravdu nezakládám. Jen se rád chytnu každé záminky pro filosofickou diskusi. A o Hitlerovi tady mluvíš jedině Ty. :-)

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
stanley07
12. 11. 2008 19:39

Hitler byl zmíněn pouze pro příměr.. Stejně, jako Van Gogh ;-). No a jinak Tě chápu..

   Upozornit moderátory na tento příspěvek
Bajz0
12. 11. 2008 23:26

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
kudraxx
13. 11. 2008 20:07

a..XX

sleduji...............................................tvorbu

tvé Obamovo zbarvení

neubralo na síle .................obrazu

pro kudraxx je to nej

od fikacek..............

a..........X+X

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
giomdesampre
16. 12. 2008 22:24

Každého věc co tvoří a každého věc co se komu líbí ale pozor na urážení a povyšování prosím aby se zde užívalo jen slušných slov mně osobně se toto dílko líbí a ocenuji práci a nápad a dávám 9+ tak se mějte Smile

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
gustaw
12. 10. 2009 18:07

co tady řešite? h+vno! fikáček je nejlepší ve svym oboru hderko mu sedne .

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
   Upozornit moderátory na tento příspěvek
cozdest
12. 10. 2009 18:29

Hodnocení: Známka se zobrazí až po vašem vlastním hodnocení fotografie 
Výrobce fotoaparátu: Model fotoaparátu
Název souboru: DuchNerudovyUlice_3650.jpg Velikost souboru: 191834 B
Datum/čas souboru: 2008:11:09 20:27:59 Datum/čas snímku: 2008:08:10 17:45:53
Rozlišení: 750 x 750 Ohnisková vzdálenost: 18,0 mm
Expoziční doba: 0,067 s (1/15) Clona: f/3,5
ISO: 1,250